ULTIMATHULE

Naše hodnoty

BEZPEČNOST a PROFESIONALITA: Bezpečnost je u nás na prvním místě. Ke své práci přistupujeme s maximální profesionalitou, která se projevuje v nejmenších detailech. Pracujeme kvalitně, efektivně s respektem k zákazníkovi a životnímu prostředí, proto používáme bezpečné moderní vozy německých a koncernových značek s nízkou produkcí emisí CO2.

SERIÓZNOST a SLUŠNOST: jsou naše výchozí a fundamentální hodnoty. Vysoká firemní kultura je pro nás zásadní a tento aspekt je v naší společnosti všudypřítomný. Ke každému klientovi přistupujeme se stejnou důležitostí, bez ohledu na to, zda-li je to technik přijíždějící na seřízení výrobní linky nebo prezident společnosti. Naše ceny jsou velmi příznivé nejen ve srovnání s konkurencí, ale hlavně v kontextu vyšší přidané hodnoty, kterou klient za své peníze obdrží. Naším primárním cílem je rozvíjet se všemi klienty dlouhodobou spolupráci postavenou na oboustranné důvěře.

DŮVĚRA a ODPOVĚDNOST: Důvěra je zavazující. Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládají naši zákazníci a ke své práci přistupujeme s nejvyšší odpovědností.

INOVACE a FLEXIBILITA: Neustále hledáme nové a nové možnosti, jak zdokonalit naše služby. To se odráží ve spokojenosti našich klientů a ta nás pohání dále, ve snaze být ještě lepšími. Názorný příklad rekuperace tvůrčí energie v praxi.


QR codeCopyright © 2009 - 2024 ultimathule Všechna práva vyhrazena | Smiřická 338, Hradec Králové 7, 503 41